Kariéra

Kariéra

Práce v ABAKRON s.r.o. – Lom Prosečnice.

Pro naše zaměstnance se snažíme vytvářet maximálně vhodné a zdravé pracovní prostředí.

OPERÁTOR PILY NA ŘEZÁNÍ ŽULY A KAMENE

Naše společnost nabízí 1 volné pracovní místo na pozici: OPERÁTOR PILY NA ŘEZÁNÍ ŽULY A KAMENE

  • Místo výkonu práce: Areál Lom Prosečnice
  • Směnnost: jednosměnný provoz.
  • Pracovněprávní vztah: plný úvazek.

Náplň práce:

  • Obsluha a údržba technologické linky na řezání žuly a kamene
  • Spolupráce na kontrole výsledných produktů
  • Týmová práce v malém kompaktním týmu
  • Manuální zručnost
  • Zkušenosti s procesem řezání výhodou, nikoliv podmínkou
  • Samostatnost, ale budete mít plnou technologickou podporu
  • Zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Mzdu 30 000-50 000 Kč
  • Mimořádné odměny za přesčasy
  • Plné zaškolení
  • Rozvoj a osobní růst
  • Tradici, zázemí a perspektivu silné české společnosti
  • Široký rozsah firemních benefitů

Nástup možný ihned.

Pokud Vás zaujala výše uvedená nabídka, neváhejte poslat svůj profesní životopis v českém jazyce na emailovou adresu info@abakron.cz

V případě dalších dotazů volejte na telefonní číslo + 420 774 318 888.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

abakron.cz » Kariéra